Skip to main content

Literárny klub sa opäť vydáva na cesty, a aj tento rok prináša program k našim susedom na Dobrý trh, ktorý sa bude konať 20. apríla. V súvislosti s vydaním detskej knihy Tonko, Slávka a kúzelné svetlo sme pripravili program pre deti, ale nezabúdame ani na ich rodičov.

Od 15:30 sa môžu deti zapojiť do kreatívneho workshopu, ktorý povedie Katka (IG @radost.tvorit.spolu). Rodičov bude zaujímať paralelná a otvorená diskusia o detských emóciach, ktorú povedie Darina Mikolášová z podcastu Nahlas o deťoch a pýtať sa bude detskej psychologičky Judity Malík.

Tešíme sa na Vás všetkých už 20. apríla na Dobrom trhu na Panenskej ulici! 

Aprílový Dobrý trh 2024 je realizovaný v spolupráci s Cirkevným zborom ECAV Bratislava Staré Mesto v rámci projektu CLT01006 „LYCEUM – Free Society Lab“ (Lýceum – Laboratórium otvorenej spoločnosti) financovaného z Grantov EHP a Nórska a štátneho rozpočtu Slovenskej Republiky (SR). Projekt realizuje Cirkevný zbor ECAV Bratislava Staré Mesto

Podujatie z cyklu literarnyklub.sk na ceste 2024 z verejných zdrojov finančne podporil hlavný partner projektu Fond na podporu umenia a partneri LITA, Bratislavský samosprávny kraj a Nadácia mesta Bratislava.

Staré Lýceum

© 2024 Staré Lýceum