Skip to main content

Kedy: 8. apríl 2024 o 16:30

Kde: Divadelná fakulta VŠMU, Svoradova č. 4, Bratislava

Pozývame vás na Masterclass: Art for social renewal

Vďaka návšteve Bari Hochwald Cagnola, ktorá je na Slovensku na Fulbright štipendiu, nás čakajú dve hodiny úvodu do metodiky Art for Social Renewal. Stretnutie je určené pre všetkých umelcov, ktorí majú záujem prehĺbiť svoju prax participatívneho umenia pre živé susedstvá a komunity. 

Hlavné ciele sú: 

1) združiť umenie v našich komunitách

2) rozvíjať tvorivé skúsenosti prehlbujúce vzťahy a susedstvá 

Punkt pozýva najmä umelcov, ktorí na Dobrom trhu spolupracujú alebo by chceli spolupracovať prostredníctvom participatívnych umeleckých projektov v susedstve Panenskej ulice. Všetky umelecké disciplíny sú vítané! 

Najbližší Dobrý trh nás čaká v sobotu 20. apríla 2024. 

Bari je divadelná a televízna herečka, zakladateľka Florence International Theatre Company (2005-2010) a The Global Theatre Project (2011 – súčasnosť) (2011 – súčasnosť). Pracuje s Community Renewal International, na ktorej je založená aj táto metodológia. 

Viac info: 

https://theglobaltheatreproject.org / http://www.barihochwald.com/

Staré Lýceum

© 2024 Staré Lýceum