Skip to main content

Vo februári sme sa spolu s hosťami preniesli vďaka interpretácii skladieb Henryho Purcella medzinárodne uznávaným hudobným zoskupením Solamente Naturali do obdobia a baroka na anglický kráľovský dvor. Koncert bol fenomenálny a strhujúci. Už po druhý raz sme sa stretli s našimi priateľmi z queer komunity pri diskusii o živote „tých iných“ ľudí. Diskusiu dvoch spontánnych chalanov – divadelného tvorcu Michala Beleja a drag queen DJ-a Daniela Kňažíka viedol Roman Samotný. Pravidelný Warm Data Lab s Illah sa nemohol niesť v inej, ako srdiečkovej Valentínskej atmosfére. CTZN raňajky vedené prístupom „Dragon Dreamig“ zapájajúcim všetkých zúčastnených a vyzdvihujúcim ich kvality, potreby a sny, zasa vniesli do Lýcea atmosféru riešenia problémov života v meste inovatívnym spôsobom. Ani vo februári nemohli chýbať dva kinovečery s Horovodom, ktoré tentoraz priniesli filmové zážitky v podobe filmov Moja bábuška z Marsu a Krehká pamäť.

Staré Lýceum

© 2024 Staré Lýceum